Sunday, April 11, 2021
ثبت نام

بزرگترین تامین کننده ماشین آلات مدرن بسته بندی

ویستا پک٬ سازنده ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی٬ شیمیایی ٬ آرایشی و بهداشتی٬ دارویی و غیره

بزرگترین تامین کننده ماشین آلات مدرن بسته بندی بزرگترین تامین کننده ماشین آلات مدرن بسته بندی

ماشین آلات کارتونیک٬ چسب زنی کارتن٬ انواع تسمه کش و دستگا های بسته بندی عمودی

محصولات خود را با ماشین آلات بسته بندی ویستا پک متحول کنید

 ماشین آلات کارتونیک٬ چسب زنی کارتن٬ انواع تسمه کش و دستگا های بسته بندی عمودی  ماشین آلات کارتونیک٬ چسب زنی کارتن٬ انواع تسمه کش و دستگا های بسته بندی عمودی

سازنده ماشین آلات بسته بندی

بسته بندی ویستا پک٬ حافظ سلامت و کیفیت محصول شماست

سازنده ماشین آلات بسته بندی سازنده ماشین آلات بسته بندی

برای ورود به وب سایت جدید چسب زن کلیک کنید

شماره تماس  02146884599

مقالات صنایع بسته بندی ویستا پک مشاهده در قالب پی دی اف 

1- قوطي هاي فلزي
وقتي حرف از بسته بندي محصولات غذايي حساس به فساد در ميان باشد، بسته بندي هاي فلزي اولين و بهترين گزينه محسوب مي شوند چرا که از ورود هر گونه ميکروارگانيسم به محيط غذا جلوگيري مي کنند. اين تنها غذاها نيستند که به بسته بندي هاي فلزي به عنوان بهترين گزينه نگاه مي کنند بلکه نوشيدني ها هم نگاه ويژه اي به قوطي هاي فلزي دارند. قوطي هاي فلزي بسيار سبک و کاملا ضد اکسيژن از محتويات نوشيدني هاي حساسي هم چون ماء الشعير، به بهترين شکل محافظت مي کنند.   
ادامه مطلب...
2- هنر باز استفاده

آلودگي محيط زيست در اثر توليد انبوه محصولات، ازيکسو پس مانده هاي صنعتي، کالاهاي مستهلک و بسته بندي هاي محصولات مصرف شده و از سوي ديگر استفاده از منابع طبيعي براي توليد? مانند يک تبر است که در حال نابود ساختن درخت زندگي مي باشد. افزايش بلاياي طبيعي در اطراف زمين که اين روزها شاهد هستيم شايد آغازيست بر يک فاجعه بزرگ که در اثر گرم شدن زمين، زندگي بشر را تهديد مي کند
ادامه مطلب....3- پلاستيک دوستدار محيط زيست آينده از پوست تخم مرغ
گروهي از دانشمندان انگليسي روشي را يافتند که به کمک آن مي توان پلاستيک دوستدار محيط زيست آينده را از پوست تخم مرغ به دست آورد.
پلاستيک دوستدار محيط زيست آينده مي تواند از پوست تخم مرغ توليد شود و در عرصه هاي مختلفي شامل کيسه هاي پلاستيکي خريد تا مواد مورد نياز در ساختمان سازي کاربرد داشته باشد.
ادامه مطلب...4-  معجزه نانو در ماندگاري موادغذايي بسته بندي شده
نکته اي که اين فن آوري را براي دانشمندان امروزي جالب توجه کرده و آن را به عنوان مرکز جديد توجه دانشمندان مختلف درآورده است، کاربرد فوق العاده وسيع اين فن آوري در تمامي صنايع و حيطه هاي فعاليت خلق شده توسط بشر است.
ادامه مطلب...-5-  پپسی و کوکاکولا رقبای ابدی !
نوشابه اولین بار با پپسی کولا و کوکاکولا در دنیا به شهرت رسیدند و بعد دستور جادویی ساخت این نوشیدنی به تمام دنیا درز کرد و مارک ها و برند های مختلفی از این نوشیدنی های گازدار و مرگ آور تولید کردند. با آن که از عوامل اصلی شیوع بیماری های معدی و دستگاه های گوارشی دیابت بیماری های کلویی و ... هستند اما نمی توان این مسئله که آنها بین تمامی رده های سنی محبوب هستند را رد کرد.
ادامه مطلب...


6-بسته بندی و نگهداری شیر و نقش آن بر سلامتی
تمام انواع شير پس از توليد و فرآوري بسته بندي مي شوند. شير پاستوريزه در بطري هاي شيشه‌اي و پلاستيكي، كيسه هاي نايلوني و يا پاكت هاي كاغذي بسته‌بندي مي شود. شير استريليزه معمولا" به صورت آسپـتـيك (بستـه بنـدي بدون نفوذ هوا) در كيسه هاي نايلـوني و يا پاكت هاي كاغذي بسته بندي مي شود.
ادامه مطلب...

 

7-شما چند بار در روز مسواک می‌زنید؟
براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی، میانگین طول عمر در جهان رو به افزایش است به‌گونه‌ای که افراد با رعایت صد توصیه جادویی می‌توانند به صد سالگی برسند
.شما چند بار در روز مسواک می‌زنید؟ گفته می‌شود دست‌کم دوبار مسواک زدن روزانه با خمیر دندان‌های حاوی فلوراید لازم است، اما کافی نیست زیرا بعد از مصرف هر نوع خوراکی شیرین باید سراغ مسواک بروید و دندان‌هایتان را بخوبی تمیز کنید.
ادامه مطلب...


 

در صورت عدم مشاهده کاتالوگ ها لطفا برنامه Acrobat Reader را از اینجا دانلود کنید.

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست